| материал | алуминий |
| дължина | 625 mm |
| ширина | 460 mm |
| дълбочина | 25 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 24 mm |
| ширина | 450 mm |
| височина | 650 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 622 - 448 - 25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 650 - 406 - 25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |