| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 365 mm |
| височина | 638 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 638 mm |
| ширина | 366 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 2,4 mm |
| вътрешен диаметър | 9,75 mm |