| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 616 mm |
| ширина | 470 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.5 |
| мярка на резбата 2 | 15.5 |
| ID на компресор | PAD |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 578-459-20 |
| тип на трансмисията | ръчна трансмисия с автоматично превключване |
| размери на питата на радиатора | 530x455x22 |
| качество | WP |
| тегло | 5370 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |