| дължина | 616 mm |
| ширина | 470 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.5 |
| мярка на резбата 2 | 15.5 |
| ID на компресор | PAD |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 463 mm |
| височина | 610 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| дължина | 656 mm |
| ширина | 457 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| брой на полюсите | 2 |