| материал | алуминий |
| вариант на екипировка | Multi - Exchanger |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 457 mm |
| височина | 595 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,2 mm |
| присъединителна резба | 9/16-18UNF |
| качество/клас | EASY FIT |
| материал | алуминий |
| вариант на екипировка | Multi - Exchanger |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 455 mm |
| височина | 535 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| дължина | 646 mm |
| ширина | 458 mm |
| височина | 22 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.5 |
| мярка на резбата 2 | 10.15 |
| ID на компресор | PAD |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 644-458-22 |
| размери на питата на радиатора | 600 - 460 - 20 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с маслен радиатор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | десен конектор |
| размери на питата на радиатора | 600x460x20 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| качество | WP |
| тегло | 5370 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 600x460 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10 mm |
| дължина | 647 mm |
| ширина | 465 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |