| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| вариант на екипировка | Multi - Exchanger |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 518 mm |
| височина | 640 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,1 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |