| размери на питата на радиатора | 674-0-16 |
| материал | алуминий |
| вариант на екипировка | Multi - Exchanger |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 429 mm |
| височина | 625 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| за OEномер | 68004052AB |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 635x422 |
| входящ отвор | 15,6 mm |
| изходен отвор | 15,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| вариант на екипировка | Multi - Exchanger |
| дебелина | 22 mm |
| ширина | 430 mm |
| височина | 610 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 15,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | Continuously variable transmission-безстепенна автом. трансм |
| за OEномер | 68078975AA |