| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| диаметър | 315 mm |
| номинална мощност | 120 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 555 - 355 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ограничение за производител | Halla HCC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 365 mm |
| височина | 555 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 565-360-16 |
| дължина | 558 mm |
| ширина | 365 mm |
| дълбочина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 600 mm |
| ширина | 360 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |