| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 390x335x17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | WP |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 437x348x18 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 334 mm |
| височина | 380 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 390-335-17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 341 mm |
| височина | 385 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 436-344-16 |
| дължина | 390 mm |
| ширина | 335 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 396 mm |
| ширина | 341 mm |
| дълбочина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |