| размери на питата на радиатора | 635-424-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 424 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 430 mm |
| височина | 545 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 635-424-16 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 590 - 413 - 17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 590x413 |
| входящ отвор | 12,8 mm |
| изходен отвор | 8,3 mm |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 413 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ширина | 550 mm |
| височина | 434 mm |
| дебелина | 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 550 mm |
| ширина | 450 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |