| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 19 mm |
| ширина | 375 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| изходен отвор | 8,2 mm |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 371 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 17 |
| мярка на резбата 2 | 12.5 |
| ID на компресор | PAD |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 635-376-16 |
| размери на питата на радиатора | 590 - 374 - 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 590x374x16 |
| ограничение за производител | Korea |
| качество | WP |
| дължина | 589 mm |
| ширина | 374 mm |
| дълбочина | 19 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |