| дължина | 480 mm |
| ширина | 390 mm |
| размери на питата на радиатора | 20mm |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 393 mm |
| височина | 470 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 472 mm |
| ширина | 420 mm |
| дълбочина | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 470 mm |
| ширина | 393 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 480x395 |
| размер резба вход | M20 X 1.5 |
| размер резба изход | M18 X 1.5 |