| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 312 mm |
| височина | 622 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12 mm |
| изходен отвор | 9 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 665-297-16 |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 622 mm |
| височина | 298 mm |
| тегло | 1710 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 622x298x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| параметър | WITH DRYER |
| параметър | COM FILTRO |
| размери на питата на радиатора | 627 - 295 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ширина | 623 mm |
| височина | 302 mm |
| дебелина | 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |