| размери на питата на радиатора | 437 X 400 X 25 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 452 mm |
| ширина | 400 mm |
| дълбочина | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| ширина | 488 mm |
| височина | 387 mm |
| дебелина | 22 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 486 - 399 - 22 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |