| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 309 mm |
| височина | 495 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,4 mm |
| изходен отвор | 15,4 mm |
| размери на питата на радиатора | 500 - 310 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 492 mm |
| височина | 310 mm |
| тегло | 2388 g |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 534-310-16 |