| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 451 mm |
| височина | 550 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 14,4 mm |
| изходен отвор | 11 mm |
| присъединителна резба | M10x1,25 |
| дължина | 554 mm |
| ширина | 451 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 14.35 |
| мярка на резбата 2 | 10 |
| ID на компресор | PAD |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 560 - 452 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ширина | 560 mm |
| височина | 450 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 588 mm |
| ширина | 452 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 7,65 mm |
| количество | 2 |