| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 625-312-16 |
| дължина | 506 mm |
| ширина | 433 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13 |
| мярка на резбата 2 | 10.5 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 312 mm |
| височина | 610 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,3 mm |
| изходен отвор | 11 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 625-312-16 |
| размери на питата на радиатора | 625 - 315 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 541 mm |
| ширина | 431 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 625x315x16 |
| качество | WP |
| дължина | 650 mm |
| ширина | 311 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| диаметър 1 | 10,9 mm |
| диаметър 2 | 13,3 mm |
| ширина | 510 mm |
| височина | 437 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |