| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 470 mm |
| височина | 575 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 18 mm |
| изходен отвор | 13,7 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 625-462-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 470 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 623-464-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |