| материал | алуминий |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 547 mm |
| височина | 562 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| качество/клас | EASY FIT |
| размери на питата на радиатора | 562 X 551 X 30 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 32 mm |
| ширина | 547 mm |
| височина | 562 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| качество/клас | EASY FIT |
| размери на питата на радиатора | 562 - 551 - 30 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 562x551 |
| входящ отвор | 12 mm |
| изходен отвор | 8,8 mm |
| дължина | 617 mm |
| ширина | 533 mm |
| дълбочина | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |