| размери на питата на радиатора | 615-330-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 348 mm |
| височина | 565 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| изходен отвор | 9,5 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 615-330-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 570 - 335 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 568x351x18 |
| качество | WP |
| дължина | 613 mm |
| ширина | 348 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| вариант на екипировка | EU version |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 544 mm |
| ширина | 348 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| вариант на екипировка | Aisia Version |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |