| дължина | 560 mm |
| ширина | 381 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 16.3 |
| мярка на резбата 2 | 12 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 17 mm |
| ширина | 383 mm |
| височина | 550 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 600-391-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 560x382x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 560 - 382 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 550 mm |
| ширина | 383 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 2,1 mm |
| вътрешен диаметър | 5,95 mm |
| количество | 2 |
| ширина | 599 mm |
| височина | 383 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |