| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 648-296-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 323 mm |
| височина | 595 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,1 mm |
| размери на питата на радиатора | 590x273 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 595 - 275 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 615 - 303 - 16 |
| усилено изпълнение | |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 635 mm |
| ширина | 305 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 635 mm |
| ширина | 305 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина | 2,1 mm |
| вътрешен диаметър | 5,95 mm |
| количество | 2 |