| дължина | 591 mm |
| ширина | 315 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 548 mm |
| ширина | 322 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| височина | 350 mm |
| ширина | 570 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| ограничение за производител | JCS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 550x305 |
| изходен отвор | 12,5 mm |
| размер резба вход | M16 x 1.5 |
| размери на питата на радиатора | 550 - 305 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 533 - 305 - 25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 533x305 |
| размер резба вход | M20 X 1.5 |
| размер резба изход | M16 x 1.5 |