| размери на питата на радиатора | 550 X 297 X 20 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 18 mm |
| ширина | 350 mm |
| височина | 540 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 12,5 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 550 X 297 X 20 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 550x297 |
| входящ отвор | 8,5 mm |
| изходен отвор | 12,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 590x340 |
| качество | WP |
| височина | 350 mm |
| ширина | 570 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 550 - 297 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 544 mm |
| ширина | 343 mm |
| височина | 16 mm |
| дължина | 570 mm |
| ширина | 370 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 545 mm |
| ширина | 356 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |