| размери на питата на радиатора | 285 - 325 - 16 |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с фабрична климатична система |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 285x325 |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 333 mm |
| височина | 285 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| присъединителна резба | M16x1,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 285x325 |
| входящ отвор | 12,8 mm |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 333 mm |
| височина | 285 mm |
| входящ отвор | 12,9 mm |
| присъединителна резба | M16x1,5 |
| дължина | 334 mm |
| ширина | 328 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |