| електронапрежение | 12 V |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| брой на полюсите | 2 |
| размери на питата на радиатора | 645-335-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 344 mm |
| височина | 600 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |
| размери на питата на радиатора | 600x344 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 600 - 344 - 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 645-335-16 |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| дължина | 625 mm |
| ширина | 344 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 600x344 |
| входящ отвор | 13 mm |
| изходен отвор | 8,5 mm |