| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 705-429-22 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 700x430 |
| входящ отвор | 11,6 mm |
| изходен отвор | 11,6 mm |
| дължина | 705 mm |
| ширина | 429 mm |
| дълбочина | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 2,4 mm |
| вътрешен диаметър | 9,75 mm |
| количество | 2 |