| размери на питата на радиатора | 618 - 358 - 28 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 120 W |
| външен диаметър | 380 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 140 W |
| външен диаметър | 380 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 618x358 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| дължина | 517 mm |
| ширина | 383 mm |
| дълбочина | 26 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by BEHR |