| дължина | 506 mm |
| ширина | 371 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 5/8" - 18 UNF |
| мярка на резбата 2 | 14.5 |
| ID на компресор | MO |
| размери на питата на радиатора | 510 X 380 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 168 500 04 54 |
| за OEномер | 168 500 06 54 |
| размери на питата на радиатора | 578 X 381 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 168 500 08 54 |
| за OEномер | 168 500 11 54 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 510 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 541 mm |
| ширина | 381 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 11 |
| мярка на резбата 2 | 14 |
| ID на компресор | PAD |
| размери на питата на радиатора | 510 X 380 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 168 500 04 54 |
| за OEномер | 168 500 06 54 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 530 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 540 - 383 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 578 X 381 X 0 mm |
| материал | алуминий |
| за OEномер | 168 500 08 54 |
| за OEномер | 168 500 11 54 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 510 - 383 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| височина | 380 mm |
| ширина | 550 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 535 mm |
| ширина | 366 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дебелина 1 | 2,4 mm |
| дебелина 2 | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 9,75 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 7,65 mm |
| количество | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 510x383 |
| изходен отвор | 14,5 mm |
| размер резба вход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 540x383 |
| входящ отвор | 11 mm |
| изходен отвор | 14,3 mm |
| дължина | 510 mm |
| ширина | 380 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 9,52 mm |
| ширина | 533 mm |
| височина | 378 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 380 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 510 mm |
| ширина | 380 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| версия | produced by BEHR |