| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 599 mm |
| ширина | 411 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.4 |
| мярка на резбата 2 | 13.5 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 590 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 13,8 mm |
| присъединителна резба | 3/8"-24UNF |
| качество/клас | EASY FIT |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 640-404-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 590 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 599 mm |
| ширина | 411 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 15.4 |
| мярка на резбата 2 | 13.5 |
| ID на компресор | PAD |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 640-410-16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| размери на питата на радиатора | 619x411x16 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 600 - 410 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| размери на питата на радиатора | 600 - 410 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | Alternativ |
| размери на питата на радиатора | 600x410 |
| входящ отвор | 15,5 mm |
| изходен отвор | 10,9 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматична трансмисия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с ръчна трансмисия |
| теглич | за автомобили подготвени за AHK (теглич) |
| височина | 410 mm |
| ширина | 600 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| обурудване на автомобила | за автомобили с ръчна трансмисия |
| теглич | за автомобили без подготовка за AHK |
| височина | 410 mm |
| ширина | 600 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 619x411x16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | WP |
| дължина | 600 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| тип на трансмисията | Continuously variable transmission-безстепенна автом. трансм |
| дебелина | 2 mm |
| диаметър 1 | 15,35 mm |
| диаметър 2 | 10,9 mm |
| вътрешен диаметър | 7,5 mm |
| дължина | 598 mm |
| ширина | 411 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 2,5 mm |
| диаметър 1 | 15,35 mm |
| диаметър 2 | 10,9 mm |
| вътрешен диаметър | 9,5 mm |
| дължина | 600 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 12 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| диаметър 1 | 15,35 mm |
| диаметър 2 | 13,75 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без теглич |
| тип на трансмисията | ръчна трансмисия 5-степенна |
| версия | produced by BEHR |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| обурудване на автомобила | за автомобили с теглич |
| тип на трансмисията | Continuously variable transmission-безстепенна автом. трансм |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 600 mm |
| ширина | 409 mm |
| дълбочина | 12 mm |
| диаметър 1 | 15,35 mm |
| диаметър 2 | 13,75 mm |