| номер на артикул в чифта | 10 91 8930 |
| външен диаметър | 360 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,818 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 18930 |
| външен диаметър | 360 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,818 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 18929 |
| външен диаметър | 320 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,801 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 10 91 8929 |
| външен диаметър | 320 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,801 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 554 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| ширина | 410 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 545x410 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 144 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 595 X 411 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 144 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 565 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 550 mm |
| ширина | 411 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 7/8" - 14 UNF |
| мярка на резбата 2 | 5/8" - 18 UNF |
| ID на компресор | MO |
| размери на питата на радиатора | 545 - 410 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 592 mm |
| ширина | 423 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 595x411x16 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Premium |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 545x410 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| ширина | 595 mm |
| височина | 411 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 554 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by BEHR |