| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| входящ отвор | 13,8 mm |
| дебелина | 16 mm |
| присъединителна резба | M12x1,25 |
| ширина | 371 mm |
| изходен отвор | 13,8 mm |
| височина | 640 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 370 mm |
| височина | 640 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,8 mm |
| изходен отвор | 13,8 mm |
| присъединителна резба | M12x1,25 |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 640 x 375 x 16 mm |
| размери на питата на радиатора | 640 - 374 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без дорник |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | M6 X 25 |
| за OEномер | 2035001754 / 0954 |
| вариант на екипировка | SLK280/300 |
| вариант на екипировка | CLK200/240/320... |
| допълнително необходим артикул | монтажен комплект |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с дорник |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маркуч |
| дължина | 648 mm |
| ширина | 371 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13.5 |
| мярка на резбата 2 | 13.5 |
| ID на компресор | PAD |
| дължина | 517 mm |
| ширина | 361 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13.8 |
| мярка на резбата 2 | 13.8 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 370 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,7 mm |
| изходен отвор | 13,7 mm |
| присъединителна резба | M12x1,25 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 655 x 370 x 16 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 640x374 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 630x373x16 |
| качество | WP |
| височина | 372 mm |
| ширина | 640 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 692 mm |
| ширина | 384 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 590 - 375 - 16 |
| мярка на резбата | M 12 X 1,25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 371 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 640x374x16 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 371 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| дължина | 650 mm |
| ширина | 372 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| версия | produced by BEHR |