| размери на питата на радиатора | 595 X 411 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| материал | алуминий |
| дебелина | 20 mm |
| ширина | 415 mm |
| височина | 560 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 550 mm |
| ширина | 451 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 7/8" - 14 UNF |
| мярка на резбата 2 | 5/8" - 18 UNF |
| ID на компресор | MO |
| размери на питата на радиатора | 595 X 411 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 552 - 406 - 25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| височина | 438 mm |
| ширина | 593 mm |
| дълбочина | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 552x406 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| дължина | 538 mm |
| ширина | 418 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 552x406 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| ширина | 542 mm |
| височина | 408 mm |
| дебелина | 25 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| за OEномер | 2028300870 |
| ширина | 595 mm |
| височина | 411 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 554 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 9,52 mm |
| дължина | 554 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by BEHR |