| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 630-374-16 |
| дължина | 648 mm |
| ширина | 371 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 13.5 |
| мярка на резбата 2 | 13.5 |
| ID на компресор | PAD |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 370 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,7 mm |
| изходен отвор | 13,7 mm |
| присъединителна резба | M12x1,25 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 630x373x16 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 590 - 375 - 16 |
| мярка на резбата | M 12 X 1,25 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 370 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,7 mm |
| изходен отвор | 13,7 mm |
| присъединителна резба | 3/8'-24UNF |
| размери на питата на радиатора | 630-374-16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| дължина | 590 mm |
| ширина | 372 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с натискащ ключ |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| версия | produced by BEHR |