| размери на питата на радиатора | 545 X 442 X 26 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 545 X 442 X 26 mm |
| материал | алуминий |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 120 W |
| външен диаметър | 380 mm |
| размери на питата на радиатора | 543 - 398 - 26 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 24 mm |
| ширина | 418 mm |
| височина | 544 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 428 mm |
| дълбочина | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| за OEномер | 1248301670 |
| размери на питата на радиатора | 543x398x26 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 543x398 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| материал | алуминий |
| дебелина | 23 mm |
| ширина | 430 mm |
| височина | 537 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| ширина | 534 mm |
| височина | 341 mm |
| дебелина | 24 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| ширина | 540 mm |
| височина | 366 mm |
| дебелина | 25 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |