| размери на питата на радиатора | 610 X 330 X 16 mm |
| дължина | 580 mm |
| ширина | 477 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 7/8" - 14 UNF |
| мярка на резбата 2 | 5/8" - 18 UNF |
| ID на компресор | MO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 570x325 |
| размер резба вход | M22 X 1.5 |
| размер резба изход | M16 x 1.5 |
| размери на питата на радиатора | 610 X 330 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| дебелина | 20 mm |
| ширина | 325 mm |
| височина | 570 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 580x330 |
| качество | WP |
| размери на питата на радиатора | 570 - 325 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 580 x 478 x 16 mm |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 570 x 325 x 20 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 610 mm |
| ширина | 321 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 9,52 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| диаметър | 390 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| по избор | |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| диаметър | 390 mm |
| брой на лопатките на перката | 6 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| диаметър | 457 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| по избор | |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| диаметър | 457 mm |
| брой на лопатките на перката | 7 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |