| номер на артикул в чифта | 10 91 8930 |
| външен диаметър | 360 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,818 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 18930 |
| външен диаметър | 360 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,818 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 18929 |
| външен диаметър | 320 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,801 kg |
| необходими бройки | 1 |
| номер на артикул в чифта | 10 91 8929 |
| външен диаметър | 320 mm |
| брой контакти | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 8 |
| тегло | 1,801 kg |
| необходими бройки | 1 |
| размери на питата на радиатора | 622 X 480 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 144 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 472 mm |
| височина | 580 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| дебелина | 20 mm |
| ширина | 415 mm |
| височина | 560 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 622 X 480 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | ляво |
| диаметър | 280 mm |
| номинална мощност | 144 W |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 580 mm |
| ширина | 477 mm |
| височина | 16 mm |
| мярка на резбата 1 | 7/8" - 14 UNF |
| мярка на резбата 2 | 5/8" - 18 UNF |
| ID на компресор | MO |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 550 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| качество/клас | EASY FIT |
| размери на питата на радиатора | 570 - 478 - 20 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без впръскващ клапан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 570x478 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| размери на питата на радиатора | 580x478 |
| качество | WP |
| дължина | 538 mm |
| ширина | 418 mm |
| дълбочина | 17 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дължина | 580 mm |
| ширина | 478 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| мярка на резбата | 5/8"-18UNF |
| мярка на резбата | 7/8"-14UNF |
| вътрешен диаметър | 9,52 mm |
| размери на питата на радиатора | 580 x 478 x 16 mm |
| материал | алуминий |
| ширина | 620 mm |
| височина | 481 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| за OEномер | 2108300570 |
| страна на монтаж | отпред |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка на вентилатора на радиатора |
| отопление/ охлаждане | двоен вентилатор |
| ширина | 542 mm |
| височина | 408 mm |
| дебелина | 25 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| за OEномер | 2028300870 |
| ширина | 595 mm |
| височина | 411 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отпред |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дължина | 554 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 1,78 mm |
| вътрешен диаметър | 9,52 mm |
| дължина | 554 mm |
| ширина | 410 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| версия | produced by BEHR |