| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 645-417-16 |
| вариант на екипировка | A |
| дължина | 644 mm |
| ширина | 435 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 432 mm |
| височина | 600 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,8 mm |
| изходен отвор | 13,8 mm |
| размери на питата на радиатора | 610 - 420 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| ограничение за производител | DENSO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 610x420 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 13,8 mm |
| изходен отвор | 13,8 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 645-417-16 |
| дължина | 644 mm |
| ширина | 435 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| вариант на екипировка | A |
| дължина | 644 mm |
| ширина | 435 mm |
| дълбочина | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |