| размери на питата на радиатора | 538 X 439 X 0 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| електрическа превключвателна мощност | 140 W |
| външен диаметър | 380 mm |
| размери на питата на радиатора | 540 - 398 - 26 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| размери на питата на радиатора | 540x398 |
| размер резба вход | 7/8 Inch - 14 UNF |
| размер резба изход | 5/8 Inch - 18 UNF |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,507 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 428 mm |
| дълбочина | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| за OEномер | 1248301370 |
| външен диаметър | 410 mm |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на крилата | 11 |
| тегло | 2,507 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 538 mm |
| височина | 431 mm |
| дебелина | 22 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |