| размери на питата на радиатора | 590 X 440 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 630x441x16 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| качество | Alternativ |
| материал | алуминий |
| размери на питата на радиатора | 590x440 |
| входящ отвор | 13,7 mm |
| изходен отвор | 13,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 440 mm |
| височина | 585 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| качество/клас | EASY FIT |
| размери на питата на радиатора | 590 X 440 X 16 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 590 - 440 - 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 629x440x16 |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без изсушител |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 628 mm |
| височина | 441 mm |
| тегло | 4846 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |