| външна резба | M16x1,5 mm |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,6 mm |
| мярка на резбата 1 | MM16X1.5R |
| обща дължина | 150,4 mm |
| конструктивна височина | 96,5 mm |
| монтажен диаметър | 20 mm |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,6 mm |
| мярка на резбата 1 | MM16X1.5R |