| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| тегло | 0,26 kg |
| количество | 4 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 39 mm |
| конструктивна височина | 80 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| диаметър | 39 mm |
| конструктивна височина | 80 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба 1 | 12 x 1,25 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,4 kg |
| необходими бройки | 2 |