| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 14,7 mm |
| външна резба | M16x1,5 mm |
| конструктивна височина 1 | 85,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| външна резба | M14x1,5 mm |
| конструктивна височина 1 | 85,5 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 127,5 mm |
| отвор | 15 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| размер на конуса | 17,56 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M14x1,5 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M18x1,5 |
| дължина | 51 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 20,6 mm |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отгоре |
| за OEномер | 03 10 823 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 80 mm |
| отвор | 22,5 mm |
| мярка на резбата 1 | M18X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |
| мярка на резбата | M18*1.5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| размер на конуса | 18 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 20,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM16x1.5R |
| само във връзка с | 4 x M12 |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| необходими бройки | 2 |
| размер на конуса | 20,6 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M18x1,50 |
| размер на конуса | 23 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.5R |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| мярка на резбата 1 | MM14x1.5R |
| само във връзка с | 3 x M10 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отвън |