| дължина | 56 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 116 mm |
| мярка на резбата | M14x2 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x2 |
| външен диаметър | 48 mm |
| височина | 108 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 56 mm |
| височина | 104 mm |
| мярка на резбата 1 | M14x2 |