| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 16,7 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| размер на конуса | 16,56 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1:8 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 50,6 mm |
| височина | 91,75 mm |
| отвор | 19,3 mm |
| мярка на резбата 1 | M12X1,5 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 44 mm |
| височина | 66,5 mm |
| отвор | 19,32 mm |
| мярка на резбата 1 | M14X1,5 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 16,7 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,4 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| мярка на резбата | 9/16"-18UNF |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| размер на конуса | 17,4 mm |
| мярка на резбата 1 | MM12X1.25R |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | двустранен |