| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| диаметър 1 | 17,8 mm |
| височина | 93 mm |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с коронна гайка |
| вид на закрепването | седлово закрепване |
| монтажен диаметър | 19,6 mm |
| размер на конуса | 19,65 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M18x1,5 |
| размер на конуса | 17,813 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 1/8 |
| мярка на резбата 1 | M16x1,5 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина | 101 mm |
| височина | 44 mm |
| отвор | 20 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |