| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| параметър | 3703007 |
| конструктивна височина | 40,5 mm |
| монтажен диаметър | 15,5 mm |
| размер на конуса | 16 mm |
| дебелина | 69,5 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| цвят | сив |
| материал | стомана |
| повърхност | фосфатиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| глава на болт (щифт) | 16 mm |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,310 kg |
| необходими бройки | 2 |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,310 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,33 kg |
| дебелина | 69,5 mm |
| външен диаметър | 40 mm |
| цвят | сив |
| материал | стомана |
| повърхност | фосфатиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| глава на болт (щифт) | 16 mm |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,001 kg |