| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| външна резба | M20 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 30 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,8 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,740 kg |
| необходими бройки | 1 |