| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 41,5 mm |
| височина | 54,6 mm |
| отвор | 17,5 mm |
| дължина | 41,5 mm |
| ширина | 41,5 mm |
| височина | 66 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 17.5mm |
| страна на монтаж | отвън |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| конструктивна височина 1 | 46 mm |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 17,5 mm |
| външен диаметър | 38,7 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | R10080 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | необходим е специален инструмент за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,28 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предпазен пръстен |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,344 kg |
| необходими бройки | 1 |