| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| болт (щифт) | 18 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 12 |
| дължина | 118 mm |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| диаметър | 18 mm |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 117,5 mm |
| височина | 71 mm |
| отвор | 16 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,500 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 117 mm |
| размер на конуса | 18 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| технически информационен номер | Ball joint |
| обща дължина | 155 mm |
| конструктивна височина | 78 mm |
| монтажен диаметър | 18 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| болт (щифт) | 18 mm |
| Диаметър на точките на укрепване | 12 |
| дължина | 118 mm |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| външен диаметър | 18 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| материал | стомана |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| тегло | 0,500 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| ъгъл на наклона на конус | 0 |
| диаметър 1 | 16 mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| размер на конуса | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,840 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без принадлежности |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| ъгъл на наклона на конус | / |
| размер на конуса | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепващ материал |
| само във връзка с | 2 x M12 |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 117 mm |
| височина | 53 mm |
| отвор | 18 mm |
| мярка на резбата 1 | M16X1,5 |
| размер на конуса | 18 mm |